mobilní venkovní kuchyň

Rozkládací kuchyň pro venkovní použití přesouvá v létě střed společenského dění z domu do zahrady a zároveň ji takto doplňuje o exkluzivní prvek.

Je mobilní, lehce se posouvá, udržuje a její pracovní plocha a úložné prostory se před vnějšími vlivy ochrání snadným uzavřením.

Její výjimečnost spočívá ve voděodolném materiálu a myšlence dopřát nejen gurmánům požitek z jídla uprostřed zeleně, nýbrž také jeho tvůrcům.

mobile outdoor kitchen

Thanks to the folding kitchen for outdoor use all social events are moved from house to garden and thus your garden gains an exclusive accessory.

The kitchen is mobile, easy-to-move, easy-to-maintain and its workplace and storage space can be easily protected against weather conditions simply by shutting it.

The kitchen is extraordinary thanks to the waterproof material and the idea to give the chance to enjoy meals in the middle of green not only to gourmets, but also to cooks.

ARA ALFRESCO - mobilní venkovní dřevěná kuchyň
ARA ALFRESCO - mobilní venkovní dřevěná kuchyň ARA ALFRESCO - mobilní venkovní dřevěná kuchyň ARA ALFRESCO - mobilní venkovní dřevěná kuchyň ARA ALFRESCO - mobilní venkovní dřevěná kuchyň ARA ALFRESCO - mobilní venkovní dřevěná kuchyň ARA ALFRESCO - mobilní venkovní dřevěná kuchyň ARA ALFRESCO - mobilní venkovní dřevěná kuchyň ARA ALFRESCO - mobilní venkovní dřevěná kuchyň ARA ALFRESCO - mobilní venkovní dřevěná kuchyň